arbuziaki.pl

Blog tematyczny o edukacji, lifestyle'u i DIY.

Lifestyle

Kompas w stylu kolonialnym. Świetny pomysł na niebanalny prezent biznesowy

Kompas w stylu kolonialnym. Świetny pomysł na niebanalny prezent biznesowy

Gadżety firmowe cieszą się ogromną popularnością wśród współczesnych przedsiębiorców. Najczęściej wybierane są jednak „zwykłe” upominki w postaci smyczy, breloków czy długopisów. Są one już tak powszechnie stosowane, że nie zwracają na siebie tyle uwagi, ile powinny z zasady. Zamiast nich na prezent biznesowy dla ważnych klientów czy partnerów warto więc wybrać coś o zupełnie innym charakterze. Z tego zadania świetnie wywiąże się kompas w stylu kolonialnym. To niebanalny, oryginalny i funkcjonalny zarazem gadżet, który z pewnością zostanie doceniony przez niejednego obdarowanego!

Oryginalne upominki biznesowe. Czym różnią się od innych gadżetów?

Gadżety reklamowe pełnią istotną rolę we współczesnym świecie biznesu. Dzięki nim firma ma szansę budować pozytywne relacje z klientami, kontrahentami i partnerami biznesowymi oraz przy ich udziale stopniowo zwiększać swoją rozpoznawalność w branży oraz poszerzać strefę wpływów. Gadżety reklamowe mają dziś zdecydowanie niejedno imię i są dostępne pod wieloma różnymi postaciami. Obok klasycznych upominków dołączanych do zamówień dla klientów, którymi najczęściej są smycze, długopisy, zakładki do książek czy breloki, pojawiają się także coraz bardziej oryginalne i ciekawe dodatki.

Do tej drugiej grupy zdecydowanie zaliczają się dekoracyjne upominki biznesowe. Mogą być one utrzymane w różnych stylach. Szczególną uwagę przyciągają gadżety w stylistyce retro, w tym dodatki o kolonialnym charakterze. To piękne przedmioty stworzone specjalnie z myślą o osobach kochających nietypowe dekoracje i przywiązanych do jakościowego wystroju wnętrza, w którym dominują przedmioty z tzw. duszą. Gadżety kolonialne świetnie odnajdują się we wnętrzach, w których panuje elegancki wystrój, w tym m. in. w gabinecie szefa. Spośród nich warto zwrócić szczególną uwagę na mosiężny kompas – stylowy dodatek, którego otrzymanie wzbudzi zachwyt w każdym miłośniku stylu kolonialnego.

kompas w stylu kolonialnym
Old-fashioned compass with spy glass on ancient map by H. Hondius dated 1630AD

Kompas w roli upominku biznesowego. Dlaczego warto go wybrać?

Kompasy to jedne z podstawowych atrybutów przypisywanych stylowi kolonialnemu – nurtowi w dekoracji i aranżacji wnętrz, który nawiązuje wprost do klimatów charakterystycznych dla schyłku XIX i początku XX w. Kompas żeglarski świetnie odnajduje się także we wnętrzach utrzymanych w stylu marynistycznym, który w ostatnich latach w wielkim stylu wrócił do łask. To doskonały pomysł na biznesowy upominek dla ważnego klienta, partnera biznesowego lub innej osoby, z którą chcemy utrzymywać przyjazne relacje na gruncie zawodowym. Sprawdzi się także jako przemyślany prezent dla miłośnika żeglarstwa.

Kompas turystyczny to nie tylko piękna ozdoba wnętrza, lecz także w pełni funkcjonalne akcesorium, które świetnie spełnia swoją pierwotną funkcję. To jeden z tych upominków, które mają praktyczne zastosowanie – wręczając go miłośnikowi podróżowania czy żeglarstwa możemy mieć pewność, że okaże się przydatny w wielu sytuacjach, przypominając przy tym o okolicznościach, w których został podarowany. Do wyboru mamy różne jego warianty – dekoracyjny kompas mosiężny idealny jako ozdoba biurka, kompas turystyczny i bransoletka z kompasem do wykorzystania w podróży oraz kompas żeglarski do zabierania na morskie wyprawy.

Materiał zewnętrzny

Udostępnij