arbuziaki.pl

Blog tematyczny o edukacji, lifestyle'u i DIY.

Nauka

Francuski w Warszawie? Salut! Zanurz się w kulturze Francji z nami!

Francuski w Warszawie? Salut! Zanurz się w kulturze Francji z nami!

Ciekawa nauka języka francuskiego, poznanie tradycji i kultury tego pięknego kraju – to wszystko czeka na kursantów w Centrum Języka Francuskiego i Hiszpańskiego Salut Hola! To właśnie tutaj można uczyć się francuskiego już od najmłodszych lat! Zachęcamy do zapoznania się z autorską metodą nauczania, opartą na doświadczeniu i poznawaniu języka w naturalny sposób!

Francuski w Warszawie – odkryj nowe podejście do nauki języków w Salut Hola

Centrum Języka Francuskiego i Hiszpańskiego Salut Hola to wyjątkowe miejsce. Tworzone z pasją do języków, ich praktycznego wykorzystania i nauczania. Tutaj kursanci próbują mówić po francusku już od pierwszych zajęć. 

W Salut Hola grupy kursantów uczą się od polskich lektorów i od native speakerów. System nauczania oparty jest na wyjątkowym podejściu do kursantów.

Uczestnicy zajęć poznają nie tylko język, ale także ciekawostki dotyczące kultury, tradycji i kuchni francuskiej. Lektorzy próbują ze wspólnej nauki uczynić ciekawą przygodę. Docenią to nie tylko najmłodsi kursanci!

Nauka francuskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych w warszawskim centrum językowym Salut Hola

Francuski w Warszawie w Salut Hola to zajęcia indywidulane lub z podziałem na grupy zależne od wieku. Lektorzy mają specjalny program dla kursantów mających:

  • od 2 do 6 lat
  • 7 – 8 lat
  • 9 – 10 lat
  • 11 – 12 lat
  • 13 – 15 lat
  • 16 lat i więcej (grupa młodzieży i dorosłych). 

Centrum Salut Hola oferuje lekcje języka francuskiego zarówno w formie grupowej, jak i indywidualnej. Grupy cechują się niewielką liczebnością, gdyż jednym z priorytetów jest autonomia każdego z kursantów. 

Salut Hola oferuje także lekcje języka francuskiego dla maturzystów. Wszystko po to, aby przystępując do egzaminu poczuli się pewniej. Zajęcia nastawione są na rozumienie francuskiego ze słuchu i w czytaniu oraz na używanie go w mowie i w piśmie. 

Szkoła języka francuskiego w Warszawie – ucz się w sposób ciekawy i kreatywny!

Nauka języka francuskiego poprzez gry i zabawy? W Salut Hola dzieci właśnie tak uczą się porozumiewać w języku francuskim. Pełne humoru zajęcia dla najmłodszych to świetny sposób na zapoznanie maluchów z podstawami francuskiego. Nauka od najmłodszych lat ma wiele zalet! Dzieci traktują zajęcia jak wspaniałą przygodę, a dorośli efektywnie zdobywają kolejne umiejętności językowe. 

Francuski w Warszawie – odkryj nowe możliwości nauki języka

Innowacyjne spojrzenie na nauczanie języka francuskiego to otwarcie nowych horyzontów dla maluchów, maturzystów, a także osób dorosłych.

Twoja przygoda z językiem francuskim może rozpocząć się właśnie w Warszawie! Sprawdź szczegóły na stronie: https://salut-hola.com i zobacz, jak można z pasją podejść do nauki języków!

Materiał zewnętrzny

Udostępnij